تبلیغات
والیبال - جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان/

جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان/

یکشنبه 7 شهریور 1389 03:02 ب.ظ

نویسنده : omid latifian
جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان/
آمریكا مقابل برزیل به برتری رسید

/جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان/
آمریكا مقابل برزیل به برتری رسید

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال بانوان آمریكا در جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان مقابل برزیل، مدافع عنوان قهرمانی به برتری رسید.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم والیبال بانوان آمریكا در 5 ست مقابل برزیل، قهرمان 2 دوره این مسابقات به برتری رسید و به مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ جهان راه یافت.
فلوك آكینرادوو 22 ساله با كسب 16 امتیاز و 7 دفاع در پیروزی آمریكا در تكرار مرحله نهایی مسابقت المپیك 2008 پكن با نتیجه 3 بر 2 (22 بر 25، 25 بر 19، 30 بر 28، 25 بر 17 و 15 بر 13) مقابل برزیل نقش مؤثری ایفا كرد.
ژاپن، توانست با نتیجه 3 بر 2 (23 بر 25، 25 بر 14، 26 بر 28، 25 بر 20 و 17 بر 15) مقابل نماینده اروپا به برتری برسد تا ركورد 2 پیروزی و یك شكست را ثبت كند.
تیم والیبال بانوان ژاپن كه روز چهارشنبه در دیداری نفس گیر در 5 ست برزیل، مدافع عنوان قهرمانی را شكست داد با شكست ایتالیا به دومین پیروزی خود در مسابقات دوره‌ای جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان كه با حضور 6 تیم برگزار می‌شود، دست یافت.
ماسایوشی مانابه، سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن پس از این پیروزی گفت: از این كه ایتالیا را شكست دادیم بسیار خوشحالیم. ایتالیا همیشه در عرصه جهانی یك قدرت در والیبال به شمار می‌آمد. پس از شكست مقابل چین امتیازات هفتگی خود را مورد بررسی قرار دادیم و تلاش كردیم تا امروز بهبودی در این روند به دست آوریم.
ماسیمو باربولینی، سرمربی تیم ایتالیا نیز گفت: به تیم ژاپن صمیمانه تبریك می‌گویم آنها مسابقه بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند. تیم ما اشتباهات فراوانی مرتكب شد.
آمریكا كه لهستان را با نتیجه 3 بر 2 شكست داد و با نتیجه 3 بر صفر از سد ایتالیا گذشت تنها تیمی است كه در تمام مسابقات به پیروزی رسیده است و با 7 امتیاز در در صدر جدول قرار دارد.
هوف مكا كاتچیون، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان آمریكا گفت: این مسابقات بسیار سختی بود. هر 2 تیم به سختی تلاش كردند. رقابت بسیار نزدیكی بود. بسیار خوشحالم اما می‌دانیم كار زیادی پیش رو داریم. برزیل درس‌های زیادی به ما داد.
خوزه روبرتو گوئیمارائز، سرمربی تیم ملی برزیل نیز پس از این بازی اظهار داشت: بازی بسیار نزدیكی بود. تحت تأثیر اراده تیم آمریكا قرار گرفتم اما با وجود این شكست به تیمم افتخار می‌كنم.
تیم ملی چین كه با نتیجه 3 بر یك ژاپن را شكست داد مشكل زیادی در مواجهه با لهستان نداشت و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شكست داد تا به دومین پیروزی خود دست یابد.
مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ والیبال بانوان جهان 2010 با دیدار برزیل و ایتالیا، ژاپن و لهستان و چین با آمریكا پیگیری می‌شود.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: حذف ، ایران ، درمسابقات ، المپیک ، شکست ، درمقابل ، ارژانتین ، کفش ، والیبال ، asics ، mizuno ، نحوه ، دریافت ، توپ ، سرویس ، پرشی ، نوجوانان ، برنامه ، مسابقات ، جایزه بزرگ ، بانوان ، امریکا ، برزیل ،
آخرین ویرایش: - -امتیاز شما در مورد این سایت ؟